Faktas – portalas Pro Patria ištrynė mano komentarą – be jokių argumentų!

Posted by daugiapolis on 09 Kov 2017

Monika Morkūnaitė. Katalikybės žinia suprasta skirtingai: http://www.propatria.lt/2017/03/monika-morkunaite-katalikybes-zinia.html?showComment=1489048777593#c5268339078709033567

Žodis ne tik bažnyčiai ar jos bendrininkams politikams:


,,Vargas jūsų protams įkalintiems vienos kokybės logikoje iš kurios siuvamos ilgiausios ,,paklodės”. Neuždengsit jomis ribotumo. Nepaslėpsit jo daugiažodžiavimu ir erudicija. Visi jūsų argumentai kaip aukščiausios rūšies miltai, aklas neturi su kuo matyti, kad jie iš vieno ir to paties malūno. Malūną jus pavadinot Dievo sūnaus vardu, o miltus jo žodžiu. Šventvagystė tapo šventa norma. Argi Dievo sūnus mokė, kad ponas aukštesnis už tarną? Argi jo mokyme yra vietos hierarchijai? Bet jūs ant lygaus kaip linija pamato pastatėt ne lygybės išminties, o hierarchijos malūną. Nepavadinot jo savuoju vardu, nes Dievo sūnaus vardas patapo jūsų linijinio, hierarchinio proto brendu. Argi neparašyta: alkstantį pamaitink, ištroškusį, pagirdyk ir ne vien duona žmogaus gyvas? Bet jūs pabarstote iš pertekliaus duonos trupinių žmonėms kaip balandžiams, o kiekvieną Dievo žodį, kuris nekląstingas kaip karvelis ir išeina iš jo lupų pavertėt gudriu žalčiu.” Argi neparašyta Šventame rašte: ,,Jėzui nereikėdavo, kad kas paliudytų apie žmogų. Jis pats žinojo, kas yra žmogaus viduje. Jis sakė: Jūsų tėvas – velnias, ir jūs pasišovę tenkinti jo užgaida”.

P. S. Šis žodis  portale www.propatria.lt komentarų skiltyje po Monikos Morkūnaitės šiuo staripsniu; http://www.propatria.lt/2017/03/monika-morkunaite-katalikybes-zinia.html#comment-post-message

buvo Ištrintas. Taip ir turėjo būti!

Jie deklaruoja loginius argumentus diskusijoje kaip vertybę, bet  visi jų argumentai baigiasi susidūrus su kitokios nei dvipolio linijinio proto logikos kokybe. Taip ir turi būti pagal Žmogaus uždarumo dėsnius!

Proto uždarumas

1. Žmogus yra nepajėgus suprasti to, kam nėra savybės esamoje proto rūšyje.

Pavyzdžiui, žmonės su linijiniu protu nesupras alternatyvaus tai yra tokio proto logikos, kuriame nėra tokios savybės kaip hierarchija, ją alternatyviame prote keičia kita savybė lygybės išmintis. Jėzaus Kristaus mokyme jo mąstymo logikoje nėra vietos hierarchijai. Faktas bado akis! Bet hierachinio proto nešėjai neigia šį faktą, o kas jiems belieka, nes negali pateikti nei vieno argumento kad yra netaip. Lygybės išmintis hierarchinio proto nešėjams yra svetimkunis kaip virusas! Bet pats Jėzus ir jo mokymas jiems vertybė. Iš čia ir išteka visos spekuliacijos ta vertybe. Jie negali priimti, nes nėra su kuo, bet negali ir atsisakyti, nes tai vertybė. Todėl belieka tik spekuliuoti Jėzaus mokymu kaip vertybe - savo linijinio, hierarchinio proto tikslams pasiekti. Tas pats protas nesupras ir Tathagtos proto logikos, teiginių.

2. Klausydamasis bet ką kitonišką, žmogus pajėgus suprasti tik tai, kokie yra jo proto rūšies supratimai. ( Pavadinkime tai konforminiu atspindžiu).

3. Kiekvienas žmogus yra protingas tik savo ribose, todėl nėra protingų ir kvailių. Pavyzdžiui, kvailas žmogus puikiai supranta tą, kuris protingesnis, bet supranta tik savo ribose, todėl nei kaltinti, nei priekaištauti, ne įrodinėti jam yra beviltiška. Tad kvailys turi teisę, kiekvieną kitonišką laikyti kvailiu. O išminčius ir kvailybėse gali išgirsti išmintį.

4. Vienas žmogus ar tūkstantis vienodai mąstančių žmonių – tai vis tiek tik vienas žmogus. Pavyzdžiui, daugelis kažką laiko tiesa tik todėl, kad taip galvoja «visi».

5. Dėl to, kad vienodai masto tūkstantis žmonių, mastymo kokybė ir proto rūšis nesikeičia. Pavyzdžiui, konforminis rytų išminties atspindėjimas į ezoterikų linijinį protą surado platų pripažinimą vakarietiškoje žmonių terpėje, bet pripažinusių proto rūšis kaip buvo linijinis taip ir liko juo, jokių Rytų tokiuose «Rytuose» nėra.

6. Netgi dialoge žmogus yra pajėgus suprasti tik pats save. Pašnekovas tik stimuliuoja pokalbio siūlelį, kurį įsiveria į savo supratimą tik pats besiklausantysis ir tik pagal savo proto savybes.

7. Neįmanoma apmokyti žmogaus to, kas neguli jo proto savybėse kaip potencija.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Comments

Leave a Reply
  • Kestas: Kur gauti asmeninius patarimus ...
  • Skaidrūs sparnai: Turi omenyje turtus ar meilę?...
  • daugiapolis: Paskutiniai Steve’o Jobs’o žodžiai prieš jam išeinant yra ta...
  • daugiapolis: Gal tai padės http://daugiapolis.blogas.lt/pagrindiniai-z...
  • Skaidrūs sparnai: :) Dabar nei pats nežinau kuo skiriasi realusis aš nuo tikro...