Pasaulio galinguju moralė ir neįgalios galvos!

Posted by daugiapolis on 15 Kov 2017

Sveikinu Lietuvos Respublikos Seimą, Prezidentę, Aukščiausiąjį teismą, gėjus ir lesbietes ir jų visų bendromis pastangomis Lietuvos Respublikos valstybėje  įtvirtinto įstatymo triumfą!

Smagių jums visiems eitynių!

Tik kyla klausimas «kaip ir  kur» iš tų triumfo eitynių jūs «grįšit» ?

Na, «kur ir kaip» grįš gėjai ir lesbietės aišku…  O jūs?

Kai tikri gėjai ir lesbietės  po parado laimingi mylėsis, jūs taip ir liksit triumfuoti  įtvirtintose įstatymu gėjų ir lesbiečių eitynėse!

Buvo filmas Italų nuotykiai Rusijoje ir ten vienas veikejas niekaip negalejo išlipti is lėktuvo ir skraidė tame pačiame reise (Italija – Rusija, Rusija – Italija) negalėdamas išlipti nei Rusijoje nei Italijoje,  nes įstatymas reikalauja tureti pasą, dokumentą patvirtinantį asmens «TIKRĄJĄ TAPATYBĘ», tik tuomet galima išlipti vienoje ar kitoje šalyje. Lygiai taip pat jūs, jei nesate  tikri gėjai ir lesbietės tai išlipti iš ten į kur įlipote jums «nėra kur».

Sakau jums: neišlipsite iš gėjų ir lesbiečių triumfo eitynių! Kai tikri gėjai ir lesbietės  laimingi mylėsis, jūsų kartu į savo laimės lovą nepriims,  nes jus ne jie ir jų triumfo saldūs «vaisiai» nepriklauso jums!

Jums priklauso tik jų triumfo eitynės!

Jų «vaisius » kūniškas ir protinis  džiaugsmas, o jūsų vaisius iš jų  triumfo eitynių  «MORALINIS».

Tą « savo moralės vaisių » jus įtvirtinot  įstatymu kaip vertybę! Pavadinot «TOLERANCIJA»!

Prieš įstatymą visi lygūs, ane? Cha - cha - cha: leiskit nusijuokt ponai!”- nes dabar jau turintys «valdžios privilegiją» gali daryti kas asmeniškai jiems naudinga. Nes nuo tokių žmogiškų vertybių kaip padorumas, sąžinė, atjauta, gailestingumas, taikumas, brolybė, lygybė,  šeima, moters ir vyro meilė, vaikų meilė, Tėvynės meilė -  saugo betoninė siena tai įstatymu įtvirtinta moralė – TOLERANCIJA! Taip taip, tolerancija netoleruoja žmogiškų vertybių! Ji jas tik deklaruoja.

Tai  kas  asmeniškai  naudinga turintiems valdžios privilegiją yra jau įstatymu įtvirtinta «moralinė norma».

Prieš tokią priviligijuotų moralę įtvirtintą įstatymu dabar niekas nebepasišakos.  Netrurintys valdžios privilegijos galit šaukti, rėkti, bet veltui, nes tolerancija dabar tarnauja ne engiamuosius ginti, o valdančiujų, privilegijuotų klasei. Toleruojama bus tik tai kas naudinga turintiems valdžios privilegiją, jie  toleruos patys save kaip privilegijuotusius į konstitucijos vertybes ir materialines. Vargšai priviligijuotų engiamieji. Bet vargšai ir jie patys, privilegijuotieji, mūsų Lietuvos Respublikos Seimas, Aukščiausiasis teismas, Prezidentė! Kodėl?

Todėl, kad jų valdžios privilegija ribota, jie yra įgalūs tik savo pačių ribose!

Ant kiekvienos valdžios hierachinėje piramidėje yra aukštesnė valdžia! Manau, dabar visiems turėtų būti aišku iš kur vėjas pūčia… Kas pasaulyje stipriausias, kieno vykdoma  politika įtakingiausia? Čia gi mokyklinkų viktorinos klausimas…

Tarp įtakingiausių pasaulio centrų vyksta kova dėl privilegijos turėti galingiausią įtaką. Tad  įsivaizduojama Laisva Lietuva yra laisva  tik savo pačios ribose. Kaip ir mūsų valdžia laisva tik savo pačios ribose.

Nereikia daug proto,kad visa tai lengvai suprasti, užtenka pažinti protą ir jo savybes, nes visa civilizacija yra sukurpta ant dvipolio  linijinio proto savybių.

Tai ar supratot Lietuvos Respublikos privilegijuoti ponai, kodėl jums nėra kur grįšt iš gėjų ir lesbiečių eitynių?

Nes pasaulio galinguju moralė, kurią jus įteisinot įstatymu, uždarė kelią į žmogiškas vertybes, kurias išvardinau aukščiau! Ta pasaulio galingųjų moralė, kurią įtvirtinot įstatymu, atėmė tapatybę, pagal kurią galima būtų atpažinti žmogų! Žmogus atpažįstamas ne pagal prabangius rūbus, namus, automobilį, sąskaitą banke, bet pagal žmogiškumą. Dabar vartotojų masės pūdysis toje moralėje, kurioje nebėra vietos žmogiškumui būdingų kokybių. Bet jus ponai irgi joje pūdysit savo vaikus ir patys save tose kokybėse kuriose nebėra vietos žmogiškumui. Jūs ponai tik savo pačių ribose - ponai!  O pasaulio galingųjų moralėje, kurią įtvirtinot įstatymu esate  neįgalūs vargšai.  Pavyzdžiui, na kas  norėtumėt, kad jūsų vaikai mylėtų jus tik dėlto, kad turite daug pinigų…………Tai tik viena iš kokybių, kuriai nebėra vietos įtvirtintai įstatymų galinguju moralėje. Tų kokybių yra visa puokštė, su kuria susidursite savo asmeniniuose gyvenimuose, tarpusavio santykiuose šeimose, sutuoktiniais, santykiuose su savo vaikais ir jų problemomis, santykiuose su savo emocijomis, psichika, sveikata, santykiuose visuomenėje su kitais žmonėmis ir tarp valstybių. Pinigai jums nepadės!…

parašė daugiapolis

Patiko (1)

Rodyk draugams

Comments

Leave a Reply
  • Kestas: Kur gauti asmeninius patarimus ...
  • Skaidrūs sparnai: Turi omenyje turtus ar meilę?...
  • daugiapolis: Paskutiniai Steve’o Jobs’o žodžiai prieš jam išeinant yra ta...
  • daugiapolis: Gal tai padės http://daugiapolis.blogas.lt/pagrindiniai-z...
  • Skaidrūs sparnai: :) Dabar nei pats nežinau kuo skiriasi realusis aš nuo tikro...