Apie mazochistinį dvipolio linijinio proto žaidimą: “Tikras Menininkas”

Posted by daugiapolis on 14 Kov 2017

Jurga Lago savo facebook sienoje rašo kokius laiškus gauna, ką apie juos galvoja. Ir apie tai ko ji noretų, kad daugiau žmonių rašytų - nuoširdžiai, dažnai kritiškai…
Gavau maždaug tokią žinutę: “jūs rašote agresyviai, vienpusiškai ir kategoriškai, jūsų postų
neįmanoma skaityti”… Bet ką man daryti, jeigu savo FB aš laikau… na, apytiksliai darbo kabinetu… O mano darbas yra kurti - ne būti politike, ne kokia valdininke, ne šiaip stilinga moterimi - kurti. Aš tai laikau savo pašaukimu ir negaliu “išjungti” savo matymo. Šiandien kaip tik žiūrėjau puikų ispanų filmą “Ciudadano ilustre”, kur gimtasis kaimelis pasikvietė jaunystėje išvykusį, išgarsėjusį savo sūnų, tapusį Nobelio premijos laureatu. Rašytojas, sugrįžęs į gimtąjį kaimą per plauką nebuvo nužudytas už “neteisingą mąstymą” ir pasakė: “menininko darbas nėra gražiai kurti, nėra būti patogiu, švelniu, simpatišku, anei jums patikti - kūrėjo darbas yra matyti, pažadinti, pažvelgti kitu, netikėtu ir galbūt neįprastu kampu. Netikri yra tie menininkai, kurie visiems patinka ir bijo būti kritiški.”
Bet, mielieji, jeigu nepatinka, kaip rašau ir labai Jus erzinu, leiskite man būti savimi - skaitykite kitus rašančius ir baikite tą mazochistinį žaidimą.
O aš rašau taip, kaip norėčiau, kad daugiau žmonių rašytų - nuoširdžiai, dažnai kritiškai. Tačiau moku būti laiminga ir pastebiu grožį - ypač kasdienybėje. Kritiška nuomonė man tiesiog yra GRAŽI… Ypač gražus mūsų mokėjimas sugyventi, mąstant kartais labai skirtingai. Moku padėkoti ir, tikiuosi, moku atsiprašyti. Jeigu atrodau pikta, tai tik todėl, kad manęs nepažįstate. Bet ir tai nesvarbu - visai nenoriu “atrodyti”, noriu gyventi. :)

Taip, netikri menininkai bijo kritikos, nes ji juos skaudina.

Todėl netikras menininkas ir prašinėja jį kritikuojančių leisti būti savimi. Todėl jis  teisinasi ir įrodinėja kritikams:

,,aš moku būti laiminga ir pastebiu grožį - ypač kasdienybėje. Kritiška nuomonė man tiesiog yra GRAŽI… Ypač gražus mūsų mokėjimas sugyventi, mąstant kartais labai skirtingai. Moku padėkoti ir, tikiuosi, moku atsiprašyti. Jeigu atrodau pikta, tai tik todėl, kad manęs nepažįstate. Bet ir tai nesvarbu - visai nenoriu “atrodyti”, noriu gyventi.

Pažįstame, pažįstame labai gerai tokius  mazochistinius  žaidimus, kuris  vadinasi: « TIKRAS MENININKAS »  ! Žaidėjai patys save viešai išstato: « AŠ Esu  Tikras Menininkas» , o  jūs mielieji su savo kritika patys per daug vienpusiški ir kategoriški nes to nematote, kad Aš Esu Tikra Menininkė. Mane tai skaudina! Bet esu priversta atrodyti Tikra Menininke todėl vaidinu, kad neskauda - žaidžiu mazochistinį žaidimą , kuris vadinasi - “Tikras Menininkas”.

Ne akli, matome  kas trokšta atrodyti  tikru menininku kūrdamas tipinį, primityvų, destruktyvų šlamštą, o kas  gyvena ir kūria tikrą meną  išlikdamas savimi - žmogumi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

Leave a Reply
  • Kestas: Kur gauti asmeninius patarimus ...
  • Skaidrūs sparnai: Turi omenyje turtus ar meilę?...
  • daugiapolis: Paskutiniai Steve’o Jobs’o žodžiai prieš jam išeinant yra ta...
  • daugiapolis: Gal tai padės http://daugiapolis.blogas.lt/pagrindiniai-z...
  • Skaidrūs sparnai: :) Dabar nei pats nežinau kuo skiriasi realusis aš nuo tikro...